Wszystkie bestsellery
Akcesoria do podawania i rozwijania kabli -  Components&IT

Podawanie i rozwijanie

Podawanie i rozwijanie kabli, czyli istotna czynność dla bezpieczeństwa pracy

Praca z przewodami oraz maszynami odpowiadającymi za ich obróbkę bywa problematyczna. Wystarczy wspomnieć, że plątanina kabli negatywnie wpływa na optymalizację czasu, jak i również bezpieczeństwo pracowników. Z tego właśnie względu warto zadbać o sprawne podawanie i rozwijanie okablowania.

Podawanie i rozwijanie okablowania łatwiejsze jak nigdy wcześniej!

Podawanie i rozwijanie przewodów stanie się dużo prostsze, jeśli skorzystasz z rozwijarek. Proponowane przez nas modele odznaczają się różnorodnym maksymalnym udźwigiem. Dzięki temu z łatwością wybierzesz preferowane rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Co ważne, masz do czynienia z bezobsługowymi sprzętami wyposażonymi w automatyczny hamulec. Nie licząc uruchomienia, użytkowanie nie wymaga żadnej ingerencji. Z kolei kompaktowa budowa ułatwia składowanie. Sięgnij więc po mobilne urządzenia i zadbaj o sprawność przechowywania oraz transportowania okablowania.

Aktywne filtry

Indeks: 09003

Litec 400

Recenzje: 0
Produkt na zamówienie.  Realizacja do dwóch tygodni.
Cena 1 137,75 zł
Więcej
Produkt dostępny na zamówienie
Akcesoria do podawania i rozwijania kabli -  Components&IT

Warto zaopatrzyć się w profesjonalne akcesoria dostosowane do warunków towarzyszących pracy na budowie. Rozprowadzanie okablowania to czynność wymagająca dokładności i ostrożności. Z tego względu rozwijak do kabli elektrycznych działa w dwóch kierunkach – pozwala na korzystanie z przewodów w taki sposób, aby zapewniać zarówno wygodę działania, ale także właściwy poziom bezpieczeństwa.

Rozwijak do kabli elektrycznych  Litac

Rozwiązanie tego typu przyda się przede wszystkim na budowie, głównie podczas rozprowadzania okablowania po budynkach – nie tylko dla instalacji elektrycznej, ale także dla sieci czy alarmów. Rozwijarki stacjonarne Litac są dodatkowo wyposażone w takie udogodnienia, jak dynamiczny hamulec, który zapobiega niekontrolowanemu rozwijaniu się przewodów oraz rurek.

Jak zapewnić sobie wygodę oraz bezpieczeństwo podczas rozwijania okablowania? Wystarczy zaopatrzyć się w jeden z produktów Litac dostępny w naszej ofercie. W razie dodatkowych wątpliwości zachęcamy do zadawania pytań. Wspólnie wybierzemy najlepsze akcesoria!

Śledź nas na Facebooku