PODAWANIE i ROZWIJANIE

Informacje

Ostatnio przeglądane

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Nowy Litec 501 Zobacz większe

Litec 501

009002

Nowy produkt

1 082,40 zł brutto / 880,00 zł netto

Więcej informacji

Litec-501 - Profesjonalne urządzenie najnowszej generacji do rozwijania kabli, przewodów i rurek.

Litec-501 łączy w sobie do czterech pojedynczych urządzeń, optymalizując w ten sposób czas, procesy transportu i przechowywania. Rozwijarka wyposażona jest dodatkowo w hamulec, który zależnie od obciążenia automatycznie zatrzymuje urządzenie, także w przypadku kiedy podawanie przewodu zostanie przerwane. Litec-501 posiada udźwig do 380 kg. Urządzenie pozwala użytkownikowi na pracę bez zakłóceń w dowolnym kierunku bez konieczności monitorowania i bez plątania kabli, co zmniejsza koszty dzięki racjonalnemu działaniu.

Urządzenia te mogą być łączone jedno na drugim (kaskadowo), stwarza to możliwość rozwijania wielu materiałów jednocześnie co może być wykorzystywane w przypadku kiedy np. ograniczona jest przestrzeń robocza. W kaskadzie, poszczególne poziomy są obracane niezależnie, stąd mogą być wykorzystywane osobno.

Litec-501 nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi ani dodatkowych elementów. Dzięki kompaktowej budowie urządzenie zajmuje niewiele miejsca. Dodatkowo urządzenie jest bezpoślizgowe, trwałe i bezobsługowe.

Zastosowanie:

  • Przewody,
  • Zwoje kablowe,
  • Rurki (w tym termokurczliwe)
  • Szpule kablowe (wszystkie rozmiary, również szpule uszkodzone

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku